Plecaki Vintage Przeworsk, Łańcut, Jarosław

Na czym polega styl vintage i gdzie kupować dodatki w tym klimacie?

plecak vintage skórzany
Powyżej prezentujemy – wyjątkowy, szyty w Polsce plecak vintage, który upolowałam w jednym z outletów – online, dostawa do Przeworska: 9zl (w 24h).

Jeśli tylko mieliście kiedyś styczność z modą typu „vintage”, to z pewnością wiecie już że upolowanie czegokolwiek związanego z tym trendem obecnie równa się z cudem. Dla przypomnienia powiem, że moda vintage, to:

Historia stylu vintage w modzie wywodzi się od zainteresowania wcześniejszymi epokami. Za odzież oraz akcesoria vintage uznaje się rzeczy wyprodukowane przynajmniej 20 lat wstecz lub jeśli są to ich wierne repliki. Dodatki vintage zazwyczaj pochodzą zatem z lat 80 i 70 XX wieku. Styl retro dotyczy z kolei mody z czasów lat 60 i 50.

Karolina Nowak – kategoria z plecaczkami vintage sklepu Brytyjka

⬆️⬆️⬆️ Zobacz plecaki vintage pod powyższym linkiem ⬆️⬆️⬆️

strony Brytyjka.pl

Umiłowanie do rzeczy dotkniętych duchem przeszłości, pochodzących z co najmniej z przed 50 lat wstecz. Za najpopularniejsze ubrania i dodatki vintage uznaje się pochodzące z lat 50-60 marynarki, kapelusze, apaszki.

Wikipedia – Moda Vintage

Gdzie zamawiamy ubrania i dodatki vintage?

gimn1przeworsk

Wśród moich sprawdzonych miejsc z modą w stylu vintage, znajdują się: lumpeksy w Przeworsku, Łańcucie oraz Jarosławcu. Jest także kilka sklepów z nową odzieżą, torebkami oraz plecakami vintage. Natomiast miejscem gdzie znajdziecie bez wątpienia największe perełki odzieży retro z lat 50 oraz 60 – jest internet.

Sklepy Online z plecakami vintage

W tej sekcji znajdziecie sprawdzone przez nasze redaktorki, oraz czytelniczki bloga Gimn 1 Przeworsk sklepy online. Są to miejsca w który przynajmniej każda z nas zamówiła coś w przeciągu ostatniego roku. Czas dostawy oraz obsługa była bez zarzutu, a asortyment sklepu w rzeczywistości nawiązywał o autentycznych dodatków oraz odzieży w klimacie „retro & vintage”.

1 thought on “Plecaki Vintage Przeworsk, Łańcut, Jarosław”

  1. Diana pisze:

    Plecak i torba vintage nie jedno ma imię :). Można spotkać tylko te wykonane ze skóry naturalnej, jak zaprezentowane przez was powyżej torby oraz plecaki vintage. Ale też plecaki i torby płócienne, materiałowe, jak prezentowane Belveder. Tam są torby vintage z materiału w połączeniu ze skóry – no coś nowego, czegoś takiego jeśli chodzi o torby studenckie i doi pracy, jeszcze nie widziałam. Fajnie że polscy producenci galanterii skórzanej idą w takich kierunkach.

Comments are closed.