STRONA GŁÓWNA
PRZETARGI
LINKI
KONTAKT
Strona główna Przetargi Linki Kontakt
 
 
w Przeworsku 
 

 
WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

   

          17 stycznia 2014 roku kolejny raz odbyły się w naszym gimnazjum wybory do Samorządu Uczniowskiego. Młodzież wszystkich klas chętnie wzięła w nich udział. W pierwszej połowie stycznia uczniowie klas pierwszych i drugich przeprowadzali mini wybory w swoich klasach, w celu wyłonienia kandydatów. Następnie na terenie szkoły trwała kampania wyborcza. Tak jak w każdych profesjonalnych wyborach, w ostatnim dniu przed wyborami obowiązywała cisza wyborcza. W tym dniu zabronione było wywieszanie nowych plakatów, nie wolno było także w żaden sposób nakłaniać innych do głosowania na swojego faworyta.

Wybory do Samorządu Uczniowskiego oraz poprzedzająca je kampania wyborcza to wspaniała lekcja patriotyzmu i samorządności dla młodzieży. Jest to także nauka odpowiedzialnej postawy obywatelskiej, która, miejmy nadzieję, zaowocuje w dorosłym życiu.

W wyniku przeprowadzonych wyborów Przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego został uczeń klasy 2c – Krzysztof Kruk. W skład samorządu weszli: Kamil Kukulski - 2e, Oliwia Kałamarz -1e, Weronika Król - 1b i Kamila Kraś – 2f.

 

 

  galeria

 

 

 
 
 
 
Realizacja: luty 2014