I semestr 2016/2017 II semestr

23.09.2016r. - Mistrzostwa Powiatu w Lekkoatletyce - Zarzecze

23.09.2016 uczniowie gimnazjum w składzie Marcin Mikuła (100m), Fluda Kacper (100m), Michał Korzeniewski (100m) Sławomir Pilek (rzut oszczepem ), Domimnik Jasz (rzut oszczepem), Marcin Wisniowski (rzut oszczepem), Krzysztof Zięba (300m), Łukasz Warchoł (300m), Hubert Makowicz(1000m), Kuba Uberman (1000m) brali udział w Indywidualnych mistrzostwach w Lekkiej Atletyce  na szczeblu  powiatowym. Udział w finale wojewódzkim  wywalczyli tylko uczniowie startujący w konkurencji  300m Krzysztof Zięba (brązowy medal) i Łukasz Warchoł (srebrny medal). Srebrny medal zdobył w rzucie oszczepem Dominik Jasz. Zawodników do zawodów przygotowali Tadeusz Konnak i Jadwiga Kujawa.

J. Kujawa

30.09.2016r. - Mistrzostwa SZS w Lekkoatletyce, Rzeszów

W zawodach wojewódzkich wystąpili dwaj nasi reprezentanci w biegu na 300m. Krzysztof Zięba zajął 20 miejsce (42,45s) a Łukasz Warchoł 21 z czasem 42,.50. Opiekunem zawodników była p. Jadwiga Kujawa.

Powiatowa Gimnazjada w koszykówce chłopców - Przeworsk, 15.11.2016r.

Do rozgrywek stanęło tylko dwa zespoły. Gimnazjum Nr 1 w Przeworsku i Gimnazjum z Adamówki. Mecz wygrała drużyna Gimnazjum Nr 1 w Przeworsku wynikiem 112-43. Nasze gimnazjum reprezentowali: Maciej Ficek, Przemysław Kisiel, Wiktor Strama, Jakub Pieczonka, Michał Kucharczyk, Marcin Zabłocki, Jakub Jurzyk, Jakub Marko, Miłosz Zając. Zawodników do zawodów przygotował Bartłomiej Diduch.

Powiatowa Gimnazjada w koszykówce dziewcząt - Przeworsk, 22.11.2016r.

W turnieju powiatowym wzięło udział pięć drużyn. Były to reprezentantki następujących gimnazjów: Adamówka, Zarzecze, Jawornik Polski, Gorzyce i gospodynie Przeworsk. Pierwsze miejsce zajęł zespół Gimnazjum Nr 1 w Przeworsku w składzie: Martyna Stopa, Julia Wrona, Kinga Zaręba, Joanna Zabłocka, Maria Sala, Sylwia Krzanowska, Agnieszka Leśnicka, Maryla Balawender, Julia Gołda, Zuzanna Hołub, Anna Olejarka, Zofia Markowicz, Magdalena Walaszek. Nasze dziewczyny pokonały kolejno Gorzyce 19-6, Zarzecze 16-9, Adamówkę 17-2 i Jawornik Polski 36-4. Drugie miejsce w turnieju zajęło Zarzecze a trzeci był Jawornik Polski. Gratulujemy naszym reprezentantkom zwycięstwa i awansu do rozgrywek rejonowych. Zawodniczki przygotował Pan Bartłomiej Diduch.

Rejonowa Gimnazjada w koszykówce dziewcząt - 19-12-2016r.

W dniu 19 grudnia odbyła się Rejonowa Gimnazjada w koszykówce dziewcząt. W zawodach wzięło udział pięć zespołów : Gimnazjum z Przemyśla, Lubaczowa, Jarosławia, Stubna i nasz zespół. Turniej rozgrywany był w formule każdy z każdym. Po rozegraniu czterech meczy zajęliśmy drugie miejsce i co za tym idzie awans do półfinału wojewódzkiego.

Wyniki poszczególnych meczy naszej drużyny:

Przeworsk 19 – 18 Stubno

Przeworsk 10 – 21 Przemyśl

Przeworsk 34 – 6 Jarosław

Przeworsk 46 – 2 Lubaczów

V – ce mistrzostwo w Rejonowej Gimnazjadzie w koszykówce dziewcząt wywalczone było w składzie: