STRONA GŁÓWNA
PRZETARGI
LINKI
KONTAKT
Strona główna Przetargi Linki Kontakt
 
 
w Przeworsku 
 

 

Wojewódzkie podsumowanie współzawodnictwa sportowego

 

Wojewódzkie podsumowanie współzawodnictwa sportowego odbyło się 19.10.2010r. w przemyskiej hali widowiskowo – sportowej.

Uroczysta gala corocznie gromadzi pierwszą dziesiątkę szkół z Podkarpacia w kategorii szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich. Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. Podkarpacki Kurator Oświaty Jacek Wojtas, władze Przemyśla z prezydentem Robertem Chomą, poseł na Sejm RP Marek Rząsa oraz władze Podkarpackiego Szkolnego Związku Sportowego.

W uroczystości wzięła udział delegacja z naszego gimnazjum, które zajęło znakomite VIII miejsce na 478 sklasyfikowanych gimnazjów z całego województwa podkarpackiego. Jest to już drugie wyróżnienie dla naszego gimnazjum. Poprzednie otrzymaliśmy w roku szkolnym 2007/2008 za IV miejsce, a w ubiegłym zostaliśmy  sklasyfikowani na XI miejscu. Delegacja naszych  nauczycieli i uczniów odebrała statuetkę z rąk Podkarpackiego Kuratora Oświaty pana Jacka Wojtasa.

Nasi uczniowie zdobywali punkty we wszystkich dyscyplinach, w których organizowane były zawody sportowe. W sumie zdobyli 497 punktów. Świadczy to o wysokim poziomie sportowym młodzieży, jak i pracy nauczycieli wychowania fizycznego. Kluczem do sukcesu jest wszechstronna oferta zajęć sportowych, jakie proponujemy uczniom.

Uroczystość miała bardzo ciekawą oprawę artystyczną, uatrakcyjniły ją występy taneczne i wokalne przemyskiej młodzieży oraz pokaz Przemyskiego Klubu Karate.

                                                                                 

 
 
Realizacja: wrzesień 2010