STRONA GŁÓWNA
PRZETARGI
LINKI
KONTAKT
Strona główna Przetargi Linki Kontakt
 
 
w Przeworsku 
 

 
NARODOWY DZIEŃ ŻYCIA

 


 

 

          Narodowy Dzień Życia to święto, które zostało uchwalone przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej w 2004 roku. Celem tego święta jest wzbudzenie narodowej refleksji nad odpowiedzialnością za ochronę i budowanie szacunku dla życia ludzkiego, szczególnie ludzi najmniejszych, najsłabszych i zdanych na pomoc innych.W roku 2012 obchody Narodowego Dnia Życia poświęcono tematyce związanej z edukacją ekonomiczną rodzin.Świętowanie tej uroczystości przypadło w naszej szkole na dzień 21 marca. Włączyliśmy  się aktywnie w obchody tego święta. Uczniowie zaangażowani w działalność ”Szkolnego klubu pro – life” połączyli swe siły i przygotowali część artystyczną. Złożyły się na nią: prezentacja multimedialna poświęcona rodzinie, oraz program słowno – muzyczny    w wykonaniu uczniów. Zorganizowanie  już po raz drugi w obchodów Narodowego Dnia Życia było dla nas budującym doświadczeniem i cieszymy się, że  wpisało się do kalendarza uroczystości szkolnych.

Wystąpili:

konferansjerzy: Justyna Basiak – przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego, Karolina Jarosz, Karolina Krzanowska, Mateusz Słysz, Marcin Gujda.

oprawa muzyczna: Natalia Łapa -  śpiew, Gabriela Kubrak-  śpiew, Katarzyna Jarosz-  śpiew, Aleksandra Szular -  śpiew, Bartłomiej Wiśniowski -  śpiew i klawisze, Bartłomiej Kowal – śpiew, gitara elektryczna, Tomasz Piątek – śpiew, akordeon, Patrycja Wróbel - klawisze

 

galeria

 

 

 

 

 
 
 
 
Realizacja: marzec 2012