STRONA GŁÓWNA
PRZETARGI
LINKI
KONTAKT
Strona główna Przetargi Linki Kontakt
 
 
w Przeworsku 
 

 
Gimnazjada 2010

 

         W dniach 23 i 24 czerwca 2010 roku odbyła się będąca już tradycją w naszej szkole Gimnazjada – Przegląd Dorobku Kulturalnego uczniów. Nauczyciele pełniący funkcje przewodniczących zespołów przedmiotowych prezentowali osiągnięcia uczniów w konkursach przedmiotowych i tematycznych na różnych szczeblach, w zawodach sportowych oraz ich udział w wydarzeniach kulturalnych szkoły, miasta i regionu.

Uczniowie osiągający najwyższe wyniki w nauce z rąk wychowawców otrzymali dyplomy i nagrody książkowe. Na program artystyczny prezentowany w tym dniu złożyły się piosenki wykonane przez uczennice Milenę Czarny i Katarzynę Motykę oraz pokazy taneczne w wykonaniu Katarzyny Krzyżanowskiej i Seweryna Siębrzucha.

         Z sentymentem obejrzeliśmy film przypominający najważniejsze wydarzenia mijającego roku szkolnego. Film przygotowany został przez panie Sabinę Cieślak i Justynę Dawidowicz oraz pana Adama Kaniucha. Oglądając film wszyscy mogli powrócić wspomnieniami do obchodów 10- lecia gimnazjum, majowego wyjazdu do Katynia oraz uroczystości sadzenia Dębu Pamięci dla majora Antoniego Łotuszki.

         Uroczyste zakończenie roku szkolnego uświetnili swoją obecnością Przewodnicząca Rady Miasta – pani Maria Dubrawska – Lichtarska i Burmistrz Przeworska – pan Janusz Magoń.

Zdając sobie sprawę z tego, że wybitna postawa uczniów jest również zasługą ich rodziców, niektórym z nich wręczono listy gratulacyjne, a tym, którzy szczególnie angażowali się w życie szkoły – podziękowania.

galeria

 
 
 
 
Realizacja: luty 2010